Kategorie
   »   Sofy
   »   Fotele gabinetowe
   »   Fotele obrotowe
   »   Fotele wypoczynkowe
   »   Pufy i podnóżki
   »   Meble wypoczynkowe
Wyszukiwanie
Wyraz(y):
Przedział cenowy:
do
Kategoria:
Kolorystyka wykończeń

Skóra

Tkanina

Drewno

Opis techniczny
Promocje
Fotel obrotowy Astra
Fotel obrotowy Astra
2.747,82 zł
2.601,45 zł
Zobacz wszystkie
     Płatności

Zestawy wypoczynkowe Zobacz wideo Najnowszy katalog Zamów bezpłatne próbki

Moje konto

   
   

Rejestracja

   

Aby korzystać z przywilejów, jakie daje posiadanie konta w naszym serwisie, należy się zarejestrować. Aby wejść do panelu rejestracji, prosimy kliknąć przycisk Moje konto, znajdujący się u góry strony. Następnie prosimy o wpisanie w formularzu odpowiednich danych i zatwierdzenie. Jeżeli dane będą poprawne, zostaną Państwo poinformowani o poprawnym zakończeniu procesu rejestracji. Na podany w procesie rejestracji e-mail zostanie wysłane hasło, które należy zmienić przy pierwszym logowaniu.
W przypadku pomyłki przy wpisywaniu danych, system ponownie poprosi o ich podanie. Prosimy o staranne wpisanie adresu e-mail i hasła, zwracając uwagę na wielkość liter (czy nie jest wciśnięty klawisz Caps Lock). W razie kolejnych niepowodzeń prosimy o kontakt.

   
   

Logowanie i wylogowywanie

   
Aby wejść do panelu logowania, prosimy kliknąć przycisk Moje konto, znajdujący się u góry strony. Następnie prosimy o wpisanie w formularzu odpowiednich danych, które zostały podane w procesie rejestracji, e-maila oraz hasło i zatwierdzenie wciskając klawisz Logowanie. Aby zakończyć sesję na naszej witrynie, wystarczy kliknąć przycisk Wyloguj. Użytkownik jest automatycznie wylogowywany po zamknięciu okna przeglądarki, albo po dłuższym czasie nieaktywności na witrynie.
   
   

Zmiana danych

   
Zgodnie z przepisami prawa, mają Państwo możliwość zmiany lub aktualizacji swoich danych osobowych zapisanych w naszym systemie komputerowym.
W celu zmiany danych, prosimy zalogować się, a następnie wcisnąć link Zmień informacje o koncie, który przekieruje Państwa na podstronie w której będą mogli Państwo dokonać zmian. Prosimy o wprowadzenie aktualnych danych.
   
   

Zmiana hasła

   
Po zalogowaniu się na swoje konto mają Państwo możliwość zmiany hasła. W tym celu należy kliknąć na link Zmień hasło, który przekieruje Państwa na podstronę w której będą mogli Państwo dokonać zmian.
   
   

Jak usunąć konto

   

Każdy z użytkowników ma w każdej chwili prawo do usunięcia swoich danych z naszego systemu komputerowego.

Aby usunąć swoje konto, prosimy skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą poczty elektronicznej.
W przypadku kontaktu telefonicznego, zostaną Państwo poproszeni o podanie swoich danych osobowych, w celu zweryfikowania Państwa tożsamości. Po potwierdzeniu chęci usunięcia konta, zostanie ono skasowane.
Jeżeli zdecydują się Państwo na wysłanie e-maila, również prosimy o podanie w nim takich samych danych osobowych, jak te zapisane w naszej bazie danych. O usunięciu konta zostaną Państwo poinformowani pocztą elektroniczną.
   
   

Problemy z kontem

   
W przypadku problemów z Państwa kontem w naszej witrynie sofyifotele.pl prosimy skorzystać z poniższych wskazówek.
Jeżeli założyli Państwo konto, i nie mogą się na nie zalogować używając podanego adresu i hasła, prosimy o sprawdzenie stanu klawisza Caps Lock, który włącza wpisywanie wielkich liter. System rozróżnia, bowiem małe i wielkie litery, co jest ważne szczególnie przy wpisywaniu hasła, w którym wprowadzane znaki zastępowane są kropkami.
Jeżeli przekonani są Państwo, że wpisywane w panelu logowania dane są prawidłowe, a mimo to nie można się zalogować na naszą witrynę, prosimy o kontakt e-mailowy pod adresem
biuro@sofyifotele.pl lub telefoniczny. Nasi pracownicy pomogą Państwu w rozwiązaniu tego problemu.

Powrót
Sofy i Fotele
Internetowy Salon Mebli Eksluzywnych

e-mailbiuro@sofyifotele.pl
GSM508 467 090
GGsofyifotele
Linki do zaprzyjaznionych stron:

Krzesła biurowe
Pisanie tekstów
Fotele gabinetowe
Strona Główna    O Nas    Moje Konto    Kontakt    Regulamin    Pomoc
Wszystkie prawa zastrzeżone: sofyifotele.pl 2007-2014        Projekt graficzny i wykonanie: JCDesign      Na Oprogramowaniu: eSklep-Os                                                                              Mapa Sklepu